si te mbetem shtatzane si te ngelem shtatezene

Te falenderoj shume Dkotreshe per pergjigjet Zoti ju shperblefte me te gjitha te mirat e kesaj bote…kerkoj falje nese te kane ardh disa here pyetjet nga une 177 Pergjigje per “Fertiliteti – Si mund te shtoni shancet per te mbetur shtatezane” Faleminderit per kete faqe. Gjithmone kam kerkuar materiale ne internet ne Si te mbetesh dhe mos te mbetesh shtatzene?, Me shume se gjysma e grave ne moshen e riprodhinit nuk jante te sigurta se ne cilat dite te muajit jane me pjellore dhe pershendetje kam problem si te jes shtatzën kam probleme me mestracijon nga njeher 8jav me vonohen nga njeher me rregull si tja boj Gjithcka Që Keni Dashur Të Dini Për Të Mbetur Shtatzane (Ose Shmangur Atë) Mirdita doktor kam nevoj per ndihmen e juaj kam ni problem qe 3vite jam duke prevuar te mbetem shtazan por nuk po ka rezulltat skam metur kur shtazan kam qen sdi sa Cilat jane shkaqet e mos mbetjes shtatezene, dhe cfare duhet te bej per te mbetur shtatezene? ina RE: Menstruacionet dhe shtatzania 10.07.2012 12:38 1 jave para se te me vine mestruacionet kam tamam simptomat e shtatzanis me pas me vine si ka mundesi qe me

Related Post :

Sherohu.com - Si Te Mbetem Shtatzane - 7 Keshilla
Te falenderoj shume Dkotreshe pergjigjet Zoti ju shperblefte te gjitha te mirat kesaj bote…kerkoj falje nese te kane ardh disa pyetjet nga une ... Read More


... Read More

Fertiliteti – Si mund te shtoni shancet per te mbetur
177 Pergjigje “Fertiliteti – Si mund te shtoni shancet te mbetur shtatezane” Faleminderit kete faqe. Gjithmone kam kerkuar materiale ne internet ne ... Read More

Si te mbetesh dhe mos te mbetesh shtatzene? - Gjeniu
Si te mbetesh dhe mos te mbetesh shtatzene?, Me shume se gjysma grave ne moshen riprodhinit nuk jante te sigurta se ne cilat dite te muajit jane pjellore dhe ... Read More

Shtatë këshilla si të mbetësh shtatzënë | Keshilla.NET
pershendetje kam problem te jes shtatzë kam probleme mestracijon nga njeher 8jav vonohen nga njeher rregull tja boj... Read More

Shtatzania - Krejt Çka Duhet Të Dini Që Mbetesh
Gjithcka Që Keni Dashur Të Dini Pë Të Mbetur Shtatzane (Ose Shmangur Atë)... Read More

A mund të mbetem shtatzënë nëse.. - Femina.al
Mirdita doktor kam nevoj ndihmen juaj kam ni problem qe 3vite jam duke prevuar te mbetem shtazan por nuk po ka rezulltat skam metur kur shtazan kam qen sdi sa ... Read More

Spitali Amerikan, American Hospital
Cilat jane shkaqet mos mbetjes shtatezene, dhe cfare duhet te bej te mbetur shtatezene?... Read More

Another Article :

3 Variants Honda Sport 2012

As has been circulating in various automotive media and the internet, that AHM (Astra Honda Motor) in the year 2012 will issue three new kinds of motor sport, motor products are: 1. Naked bike 150cc For the Yamaha V-Ixion products to this day unprecedented for sale. As for New Megapro which was launched last year [...]


Lexus to show turbocharged LF-NX

Toyota will show a new turbocharged version of its LF-NX concept car at the Tokyo motor show later this month. The concept was first seen at the Frankfurt motor show earlier this year. The original design was built to gauge reaction to an avant-garde SUV from Lexus to take on the Range Rover Evoque.


Renault Clio RS200 Raider, the latest 2012

For those of you who really want a car alternatives such as cars honda jazz, small and compact cars to run on prone areas such as congestion, then the new car 2012 Renault Clio RS200 Raider is the best choice for you. Not only the type of small car, but this car is also still [...]


2012 Lexus GS with Contemporary Interior facilities

New GS  bring the driving experience more interesting, more daring designs and the cabin is more spacious, contemporary interior. GS 2012 voiced a new chapter in the history of Lexus. Experts from the Lexus GS exterior dimensions do not add. Instead they create a more spacious cabin and luggage than the previous model. However, his [...]


Jaguar F-type coupe previewed

Jaguar has released a new ‘teaser’ photograph of the new F-type coupé, which will be unveiled at the LA motor show later this month. It’s expected to arrive in showrooms by next spring at the latest. According to Jaguar sources, the F-type coupé will be markedly different in character from the F-type convertible, not least [...]