kuzhina moderne

+377 44 444 666 +386 49 444 666 E-mail : info@artdesignks.com www.artdesignks.com Arredim Holli & Recepsioni; Arredim Hoteli & Recepsioni; Arredim Lokali & Restoranti ; Arredim Shtëpie; Dizenjim Arredimi në 3D; Riparime & Rikonstruksione Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota. Kuzhina. Klasike dhe moderne, me punime dru dhe qelq, te kompletuara me elektro domestike ne baze te zgjedhjes suaj. Gjithcka ne mase dhe preventive falas. MOD_SEARCH_LABEL_TEXT. BALLINA; Rreth Nesh; Produktet. Kuzhina. Kuzhina Moderne; Kuzhina Klasike; Dhoma. Dhoma Gjumi Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera | Me shume se 3000 web faqe ne gjuhen shqipe te listuara sipas kategorive. Kuzhina GACAFERI rrjedh nga pasioni për një ambient të këndshëm . Kombinimi i ngjyrave dhe dekorit, lëjnë gjurmë në hapësirë Kuzhina moderne Është shumë funksionale që në kuzhinë të keni edhe hapësirën e duhur për ngrënien e vakteve, ku e gjithë familja mblidhet rreth I quajtur flan,tortë e vogël,ose tortë e kthyer kjo llojë antipaste me këte formë ështe shumë e përhapur tashmë në banketet ose gjatë darkave kur në

Another Article :

New Subaru Advanced Tourer Concept

Subaru world-class automobile manufacturer, will showcase their latest cars a product of Advanced Tourer Concept at the Tokyo Motor Show 2011. This concept will be joined by sports car Subaru BRZ in the same exhibition.


Lexus to show turbocharged LF-NX

Toyota will show a new turbocharged version of its LF-NX concept car at the Tokyo motor show later this month. The concept was first seen at the Frankfurt motor show earlier this year. The original design was built to gauge reaction to an avant-garde SUV from Lexus to take on the Range Rover Evoque.


3 Variants Honda Sport 2012

As has been circulating in various automotive media and the internet, that AHM (Astra Honda Motor) in the year 2012 will issue three new kinds of motor sport, motor products are: 1. Naked bike 150cc For the Yamaha V-Ixion products to this day unprecedented for sale. As for New Megapro which was launched last year [...]


New Ford Concept 2.0 Evos

For those of you who are now curious about the design direction of future Ford cars? Of course the answer is there in the photo Evos Ford Concept, which will be exhibited also in FMS 2011. While speculation on the part of Ford’s automotive experts reject the claim that the reason the Ford presents a [...]


New Mazda CX-5

Namely the world famous car manufacturer Mazda Motor Corporation (MMC), some time ago had announced the presence of the Mazda CX-5 2012, which will be held at the Frankfurt Motor Show 2011, the start date of September 13 to 25. By relying on the design philosophy of ‘Kodo – Soul of Motion’, which was inspired [...]